پایگاه خبری خومه

تاریخ انتشار: ۸ام تیر ۱۳۹۳  ساعتتیر ۸, ۱۳۹۳

با سلام .

افرادی که تقاضا دارند تبلیغات خود را در سایت ما بگذارندtik

می توانند از طریق زیر و با شرایط زیر با ما تبادل تبلیغات کنند.

در حال حاضر قسمت جدیدی به عنوان تبلیغات به سایت اضاف نخواهد شد و شما فقط می توانید قسمت های از پیش تعیین شده را برای خود انتخاب کنید.

هزینه ماه اول تبلیغات برای شما رایگان خواهد بود و از ماه دوم به بعد شما باید با توجه به بند الف در پایین همین صفحه نسبت به پرداخت هزینه تبلیغات اقدام نمایید.

تبلیغات شما به صورت ۳ ماه در هر بار تعیین می شود یعنی شما اگر قصد تبلیغ خود در این سایت را دارید باید سه ماه تبلیغ شما در سایت ما موجود باشد و اگر بعد از اتمام سه ماه قصد تمدید یک مدت سه ماهه دیگر را داشته باشید که اقدامات لازم را باید انجام دهید.

توجه داشته باشید همانطور که گفت شده هزینه ماه اول رایگان خواهد بود لذا اگر شما یک تبلیغ در سایت قرار دهید باید هزینه ماه دوم و ماه سوم آن را اپتدا پرداخت کنید اما اگر بعد از گذشت سه ماه اول قصد تمدید یک مدت سه ماهه دیگر را داشتید باید هزینه سه ماه تبلیغ را پرداخت کنید.

در صورتی که قصد تبلیغ به صورت بلند مدت(حداقل یک سال) را داشته باشید این شانس را دارید تا به صورت توافقی با مدیر سایت و پایین تر از هزینه قید شده از این امتیاز برخوردار شوید.

این سایت طبق قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران تهیه و تدوین شده و بدیهی است که قادر به گذاشتن هرگونه تبلیغاتی نخواهد بود لذا به تبلیغات غیر اخلاقی و انچه از این حیث رد شده است ترتیب اثر داده نخواهد شد.

این سایت هم اکنون تازه اغاز به فعالیت کرده و هرچه به جلو پیش می رویم قطعا با تبلیغات موثری که انجام خواهیم داد از تعداد بازدید کننده بیشتری برخوردار خواهیم شد و لذا شایدهزینه تبلیغ در سایت در ماه آینده با هزینه فعلی متفاوت باشد پس همین الان اقدام کنید.

سعی ما بر این است که قسمت های تبلیغاتی بیشتری به فضای صفحه اول سایت اضاف کنیم و تا ماه های آینده شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.در صورت تمایل همین الان می توانید برای خود ان قسمت را رزرو کنید.(به منظور اگهی از مکان و ابعاد قسمت ذکر شده با مدیریت تماس بگیرید)

بند الف :

هزینه تبلیغات :

در صفحه اصلی سمت راست محل قرار گرفتن تبلیغات شماست که عرض آن ۱۲۰ پیکسل و ارتفاع ان ۲۴۰ پیکسل می باشد که تا ۳۰۰ پیکسل هم قابلیت افزایش را دارا می باشد.لذا برای این قسمت هزینه تبلیغ شما برای یک مدت سه ماهه ۲۵ هزار تومان خواهد بود یعنی ماهانه ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان (ماه اول رایگان است)

در صفحه خبرها(به عنوان مثال همین صفحه ای که الان در آن هستید) تبلیغات سمت راست قرار خواهد گرفت و ابعاد آن همان ابعاد صفحه اصلی است ولی هزینه آن برای یک مدت سه ماهه ۱۶ هزار تومان است یعنی ماهانه ۸ هزار تومان (ماه اول رایگان است)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ادرس زیر در تماس باشید(در قسمت نام نامه ارسالی از واژه “تبلیغات”استفاده کنید)

Khomeh.info@gmail.com

 

آخرین اخبار
آمار بازدید
بازديد امروز : 143
افراد آنلاين : 3
بازديد ديروز : 177
بازديد اين هفته : 967
بازديد اين ماه : 1961
بازديد کل : 67296
ورودي گوگل : 0
تعداد لينک ها : 0