پایگاه خبری خومه

تبليغات

تبليغات

تبليغات

تبليغات

تبليغات
کد خبر: 1124
تاریخ انتشار: ۲۳ام اردیبهشت ۱۳۹۵  ساعتاردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵

پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در دولت تدبیر و امیددر طول یکساله گذشته جمعا ۹۰۵ دیدار توسط مدیران ارشد استانی و مسئولین دستگاه های اجرایی از خانواده معظم شهدا صورت گرفته است.
تا شهدا – مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: استاندار کهگیلویه وبویراحمد به اتفاق معاونین خود در طول یکسال گذشته از ۸۱ خانواده شهید و ۳۷ جانباز بالای ۷۰ درصد دیدار داشته اند.

سیدمحمود داربام اظهار داشت: تکریم و دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران توسط استاندار، معاونین، فرمانداران و مدیران کل استانی بیش از گذشته شده است و در این سرکشی‌ها مشکلات خانواده شهدا مورد بررسی قرار گرفت .

داربام استان کهگیلویه وبویراحمد را یکی از استانهای شاخص در تکریم وبازدید ازخانواده شهدا و ایثارگران را در طول یک سال گذشته در کشوردانست و افزود: با دستور استاندار پیگیری و رفع موانع و مشکلات خانواده‌های شهدا وایثارگران ازسوی همه دستگاه‌های اجرایی به نحو شایسته ای صورت می‌گیرد.

محمود داربام به سفر اخیر مسئول پیگیری امور ایثارگران وزارت کشور در استان اشاره و تصریح کرد: مسئولین ارشد، مدیران کل استانی و فرمانداران در هفته دولت امسال در کهگیلویه وبویراحمد از ۳۵۰ خانواده شهید استان دیدار کردند.

وی اظهار داشت : دیدار با خانواده های شهدا در مناطق روستائی، عشایری و دور افتاده استان یکی دیگر از برنامه های مدیران استانی است.

داربام در ادامه افزود: برنامه زمانبندی برای همه مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی تدوین شده و بر همین اساس تعداد یک‌هزار و ۸۰۰ خانواده شهید استان را برای دیدار و سرکشی در دستور کار قرار گرفته است.

مسئول هماهنگی امور ایثارگران گفت: با برنامه و زمانبندی، یکهزار و ۸۰۰ خانواده شهید جهت سرکشی مسئولین دستگاه های اداری در راستای طرح سپاس این مهم عملی شده است و سرکشی از ۲۹۹ خانواده شهید در شش ماهه دوم سال ۹۲ توسط مسئولین دستگاه های اجرایی انجام گرفته است.

وی با اشاره به افزایش مراجعات روزانه ایثارگران استان به دفتر امور ایثارگران استانداری اظهار امیدواری کرد : تلاش ما بر این است که اگر نتوانیم در خصوص همه امور و مسائل روزمره مانند اشتغال و مساعدت‌های دیگر همراه با خانواده ایثارگران باشیم اما در تکریم آنها حفظ حرمت، شأن و منش والای آنها بیش از هر چیز در دستور کار قرار گرفته شود.

داربام دیدار با خانواده شهدا را ۶۰۶ مورد در شش ماهه اول سال۹۳برشمرد وعنوان کرد: در طول یکساله گذشته جمعا ۹۰۵ دیدار توسط مدیران ارشد استانی و مسئولین دستگاه های اجرایی از خانواده معظم شهدا صورت گرفته است.

وی ابراز داشت: استاندار و تیم ارشد اجرایی با حضور در هر شهر و روستا، مناطق محروم و دوردست یکی از برنامه‌های اصلی خود را حضور برگلزار شهدا و دیدار با خانواده معزز شهدا قرار داده‌اند تا فرهنگ ایثار وشهادت در دولت تدبیر و امید به خوبی پاس داشته شود.افزودن نظر

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

آخرین اخبار
آمار بازدید
بازديد امروز : 5
افراد آنلاين : 1
بازديد ديروز : 85
بازديد اين هفته : 264
بازديد اين ماه : 1021
بازديد کل : 64425
ورودي گوگل : 0
تعداد لينک ها : 0