پایگاه خبری خومه

تبليغات

تبليغات

تبليغات

تبليغات

تبليغات
کد خبر: 702
تاریخ انتشار: ۱۸ام تیر ۱۳۹۳  ساعتتیر ۱۸, ۱۳۹۳

مناطق” اللبوه ” و “العین ” و مناطق دیگر نزدیک به مرز سوریه با لبنان در نزدیک السلسله الشرقیه است که تدابیر حزب الله در این مناطق حامل پیام هایی است و این پیام از رویارویی این حزب با تجمع‌های مسلح مخالفان نظام سوریه در آن سوی مرز لبنان حکایت دارد.

_الله

به نقل از پایگاه خبری ام تی وی؛ منابع آگاه لبنانی اعلام کردند: دستگاه‌های امنیتی رسمی لبنان در بالاترین درجه آمادگی و هوشیاری قرار گرفته اند این نیروها همچنین از کمک نیروهای امنیت پیشگیری هم بهره می گیرند، تا از این طریق بتوانند بیشترین تعداد ممکن از شبکه های تروریستی را کشف و منهم سازند،‌ البته این نهادهای امنیتی لبنانی برای کشف این شبکه های تروریستی از کمک های سرویس های اطلاعاتی خارجی هم استفاده می کنند.
اما در خصوص حزب الله لبنان این حزب همچنان تدابیر امنیتی خاص به خود را پیگیری می‌کند و بخصوص در منطقه حومه جنوبی ( ضاحیه ) بیروت این تدابیر را دنبال می‌کند تا از بروز هرگونه نفوذ تروریستی به داخل این منطقه جلوگیری شود.

براساس اطلاعات به دست آمده، تدابیر اعمال شده از سوی حزب الله در حومه جنوبی بیروت، بسیار شبیه به تدابیری است که بعد از حصول انفجارهای تروریستی در حومه انجام شد.
اما این بار حزب الله لبنان برخلاف همیشه از ظهور علنی نظامی خود در بقاع شمالی نگران نبود و این نخستین ظهور علنی نیروهای حزب الله به شمار می آید.
این منابع در ادامه اعلام کردند: مناطق” اللبوه ” و “العین ” و مناطق دیگر نزدیک به مرز سوریه با لبنان در نزدیک السلسله الشرقیه است که تدابیر حزب الله در این مناطق حامل پیام هایی است و این پیام از رویارویی این حزب با تجمع‌های مسلح مخالفان نظام سوریه در آن سوی مرز لبنان حکایت دارد.افزودن نظر

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

آخرین اخبار
آمار بازدید
بازديد امروز : 140
افراد آنلاين : 1
بازديد ديروز : 177
بازديد اين هفته : 964
بازديد اين ماه : 1958
بازديد کل : 67293
ورودي گوگل : 0
تعداد لينک ها : 0